Poptávám zhotovení webu

Ukončená 14. 11. 2019 PSČ 407 51 Děčín Ústecký kraj

Popis poptávky #1656857175

Popis: požaduji zhotovení spíše složitějšího webu (který slouží jako databáze, či encyklopedie), avšak s většinou typově velmi podobných stránek opatřených záložkami. Na webu bude několik fotogalerií, klikací mapy, seznamy, statistiky, automatické součty, vyhledávání, členská sekce... Důležité je, aby editační část v CMS měla podobu stromové nebo složkové struktury (obdobně jako je to ve Windows)! Hosting i doménu mám, stejně tak hotové veškeré layouty, grafiku a seznamy. Obsahem stránky naplním sám. Layouty a veškeré podrobné informace (detailní popis) zašlu na vyžádání.Termín: dle dohodyLokalita: celá ČRDalší informace: na vyžádání zašlu veškeré podrobné podklady.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Roman H.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 243 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?