Poptáváme obchodní zástupce pro Rolland ČR

Ukončená
25.05.2015
PSČ 12000 Prague Praha

Popis poptávky #187747379

Poptáváme obchodního zástupce

Dynamicky se rozvíjející firma přijme do svého týmu energického kandidáta/kandidátku na pozici obchodního zástupce.

Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice / komunikace s klienty (zejména kadeřnické a kosmetické salóny, velkoobchody) / vedení obchodních jednání / prezentace společnosti a produktu (bio vlasová a pleťová kosmetika) / reportování dosažených výsledků / účast na poradách a školeních, týmové plánování, účast na školení pro kadeřníky.

Platové podmínky: dohodou a podle dosažených výsledků 20.000 – 50.000 Kč

Požadujeme: zkušenost s obchodní činností / 
obchodní dovednosti / proaktivní přístup / ŘP skupiny B / praxe s prodejem vlasové kosmetiky, bio kosmetiky a orientace v kadeřnickém prostředí výhodou

Benefity: 
 velmi motivující finanční odměna / zázemí stabilní společnosti / firemní benefity / možnost profesního růstu / domácí prostředí / mladý kolektiv / školení v Itálii

* Práce na ŽL, popř. VPP, možná práce z domova.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email.

Těšíme se na Vás.


Kontakt na poptávajícího a přílohy

Lucie Č.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 974 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel