Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Poptáváme obchodní zástupce pro Rolland ČR


Poptáváme obchodního zástupce

Dynamicky se rozvíjející firma přijme do svého týmu energického kandidáta/kandidátku na pozici obchodního zástupce.

Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice / komunikace s klienty (zejména kadeřnické a kosmetické salóny, velkoobchody) / vedení obchodních jednání / prezentace společnosti a produktu (bio vlasová a pleťová kosmetika) / reportování dosažených výsledků / účast na poradách a školeních, týmové plánování, účast na školení pro kadeřníky.

Platové podmínky: dohodou a podle dosažených výsledků 20.000 – 50.000 Kč

Požadujeme: zkušenost s obchodní činností / 
obchodní dovednosti / proaktivní přístup / ŘP skupiny B / praxe s prodejem vlasové kosmetiky, bio kosmetiky a orientace v kadeřnickém prostředí výhodou

Benefity: 
 velmi motivující finanční odměna / zázemí stabilní společnosti / firemní benefity / možnost profesního růstu / domácí prostředí / mladý kolektiv / školení v Itálii

* Práce na ŽL, popř. VPP, možná práce z domova.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email.

Těšíme se na Vás.


Detaily poptávky


Stav poptávky Ukončená
Číslo poptávky 187747379
Zadána a ověřena 25.05.2015
Uzávěrka nabídek 25.06.2015
Kategorie Práce
Místo realizace Celá ČR
12000 Praha
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.

… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 551 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.