Rekonstrukce RD - Vysoké Mýto

Zdarma kontaktUkončená 17. 8. 2021 PSČ 566 01 Ústí nad Orlicí Pardubický kraj

Popis poptávky #557370884

Rekonstrukce RD ve Vysokém Mýtě.

V domě jsou dva stávající byty, které se budou kompletně rekonstruovat (každý cca 90 m2) + podkroví, kde se bude budovat další byt (cca 80 m2).

Předmětem rekonstrukce bude mmj následující:
Oprava fasády + nátěr (bez zateplení), nová střešní krytina + nadkrokevní izolace, kompletní rekonstrukce elektroinstalace, topení, vody a odpadů, nové koupelny a WC, oprava povrchů (štuky, malba), renovace parket, nivelace podlah + pokládka nových krytin v některých místnostech, vybudování podkrovního bytu.

Termín - od začátku listopadu

Kritéria pro výběr: Cena, rychlost vyhotovení a kvalita práce.

Ideální by bylo, pokud dodavatel zajistí celou zakázku, ale jsem schopen si sám zajistit dalšího dodavatele pro jednotlivá řemesla (např voda/topení nebo elektrika).

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Matyáš H.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 370 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel