Rekonstrukce RD - Vysoké Mýto

Platná 17. 8. 2021 PSČ 566 01 Ústí nad Orlicí Pardubický kraj

Popis poptávky #557370884

Rekonstrukce RD ve Vysokém Mýtě.

V domě jsou dva stávající byty, které se budou kompletně rekonstruovat (každý cca 90 m2) + podkroví, kde se bude budovat další byt (cca 80 m2).

Předmětem rekonstrukce bude mmj následující:
Oprava fasády + nátěr (bez zateplení), nová střešní krytina + nadkrokevní izolace, kompletní rekonstrukce elektroinstalace, topení, vody a odpadů, nové koupelny a WC, oprava povrchů (štuky, malba), renovace parket, nivelace podlah + pokládka nových krytin v některých místnostech, vybudování podkrovního bytu.

Termín - od začátku listopadu

Kritéria pro výběr: Cena, rychlost vyhotovení a kvalita práce.

Ideální by bylo, pokud dodavatel zajistí celou zakázku, ale jsem schopen si sám zajistit dalšího dodavatele pro jednotlivá řemesla (např voda/topení nebo elektrika).

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Matyáš H.
firemní poptávka

Čeká první nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 243 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?