Řemeslnická/Stavební firma pro odstraňování následků pojistných událostí, celá ČR

Zdarma kontaktUkončená 26. 6. 2023 PSČ 530 02 Pardubice Pardubický kraj

Popis poptávky #857473133

Dobrý den,

Servisní zástupce veliké české pojišťovny aktuálně poptává společnost v oblasti poskytování řemeslných služeb.
Pro tuto pojišťovnu zajišťuje přímou likvidaci pojistných událostí formou poskytnutí řemeslných prací pro koncového klienta.

V rámci této činnosti bychom rádi navázali spolupráci s firmou, která by mohla poskytovat řemeslné služby u klientů v rámci různých krajů ČR:
• Liberecký kraj
• Královéhradecký kraj
• Pardubický kraj
• Jihočeský kraj
• Kraj Vysočina
• Jihomoravský kraj
• Zlínský kraj
• Olomoucký kraj
• Moravskoslezský kraj

Rozsah prací v rámci každého případu může být velice různý – od drobných oprav až po kompletní rekonstrukce celého objektu. Cílem naší společnosti je spolupracovat s firmami, které mohou vykonávat práce všeho druhu, tedy od sklenářských a malířských prací, přes instalatérské a topenářské práce až po pokrývačské a klempířské práce a to ideálně v rámci více jak jednoho ze zmíněných krajů výše. Práce mohou probíhat jak v interiérech, tak v exteriérech domácností klientů. Počty jednotlivých případů mohou také být různé a není možné je aktuálně predikovat. Následně na osobních schůzkách bude možné probrat předpokládané množství případů pro jednotlivé kraje.

Pokud byste o výše zmíněnou spolupráci měli zájem a zejména splňujete výše uvedené podmínky, prosím, odpovězte na níže uvedený emailový kontakt. Telefonicky nás prosím nekontaktujte. Jakmile zpracujeme jednotlivé nabídky, budeme Vás sami kontaktovat.
Zprávy budou zpracovávány postupně a proto prosím o Vaše vyčkání na zkontaktování z naší strany.
V případě našeho zájmu o spolupráci s Vaší firmou dojde k oslovení z naší strany a žádosti o vyplnění listu poptávkového řízení, kde budou uvedeny další informace včetně podmínek spolupráce. S vybranými firmami se následně spojíme a domluvíme se na osobním setkání, kde představíme bližší detaily možné spolupráce.
Osobní setkání by následně probíhaly v průběhu července a srpna v Praze.

Do reakce na tuto poptávku prosím uveďte následující informace:
• Krátké představení Vaší firmy
• Seznam řemesel, které můžete v rámci spolupráce nabídnout
• Uveďte prosím jednotlivé kraje, které byste mohli v rámci této spolupráce bez problémů obsluhovat a prosím také uvést, jestli by to bylo vlastními silami, či za pomoci subdodavatelů
• Máte nějaké zkušenosti s rozpočtovými systémy? Pokud ano, s jakými?
• Seznam kontaktních informací pro možnou reakci z naší strany.

Děkuji a přeji příjemný den.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jan V.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel