SVJ - Modernizace domovního audio/video systému s elektronickým vrátným

Ukončená 25. 5. 2021 PSČ 143 00 Praha Praha

Popis poptávky #175499853

Společenství vlastníků, Praha 4 vyhlašuje otevřené výběrové řízení na “modernizaci domovního audio/video systému s elektronickým vrátným a bezklíčovým/bezkontaktním odemykáním vstupních dveří v bytovém domě.

Předmětem poptávky je modernizace stávajícího systému domovních telefonů s funkcí dálkového odblokování zámku vstupních dveří (elektronický vrátný) tak, aby bylo možné návštěvu vidět, obousměrně hlasově komunikovat, vzdáleně z bytu odblokovat zámek dveří a aby oprávněná osoba mohla při příchodu do domu odemknout vstupní dveře bezklíčově/bezkontaktně.

Požadujeme návrh a instalaci audio/video systému v bytovém domě a odstranění stávajícího systému. Bytový dům je složen z 6 vchodů po 18 bytech. V současnosti je dům vybaven již nevyhovujícím analogovým systémem Tesla.
Nový systém bude umožňovat hlasovou komunikaci mezi osobami u vchodu a v bytech včetně přenosu obrazu z kamery u vchodu do bytu. Snímání obrazu u vchodu bude vyřešeno tak, aby v bytě byl vidět návštěvník.

V bytech bude dle volby vlastníka instalován audio nebo videotelefon. V cenové nabídce bude uvedena cena jak za audiotelefony, tak za videotelefony. Upřesnění počtu audio a videotelefonů bude provedeno před podpisem smlouvy o dílo a výsledná cena díla bude podle toho upravena.

Systém bude umožňovat ovládání (odblokování) zámku vchodových dveří na severní straně z bytu (dnes funkční).

Systém bude umožňovat odemknutí domovních vchodových dveří bez použití klíče a bezkontaktně pouze oprávněným osobám. A to jak na severní, tak na jižní straně. Na jižní straně není aktuálně u dveří připravena žádná infrastruktura.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Eva K.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 283 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?