SVJ - Modernizace domovního audio/video systému s elektronickým vrátným

Ukončená 25. 5. 2021 PSČ 143 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #175499853

Společenství vlastníků, Praha 4 vyhlašuje otevřené výběrové řízení na “modernizaci domovního audio/video systému s elektronickým vrátným a bezklíčovým/bezkontaktním odemykáním vstupních dveří v bytovém domě.

Předmětem poptávky je modernizace stávajícího systému domovních telefonů s funkcí dálkového odblokování zámku vstupních dveří (elektronický vrátný) tak, aby bylo možné návštěvu vidět, obousměrně hlasově komunikovat, vzdáleně z bytu odblokovat zámek dveří a aby oprávněná osoba mohla při příchodu do domu odemknout vstupní dveře bezklíčově/bezkontaktně.

Požadujeme návrh a instalaci audio/video systému v bytovém domě a odstranění stávajícího systému. Bytový dům je složen z 6 vchodů po 18 bytech. V současnosti je dům vybaven již nevyhovujícím analogovým systémem Tesla.
Nový systém bude umožňovat hlasovou komunikaci mezi osobami u vchodu a v bytech včetně přenosu obrazu z kamery u vchodu do bytu. Snímání obrazu u vchodu bude vyřešeno tak, aby v bytě byl vidět návštěvník.

V bytech bude dle volby vlastníka instalován audio nebo videotelefon. V cenové nabídce bude uvedena cena jak za audiotelefony, tak za videotelefony. Upřesnění počtu audio a videotelefonů bude provedeno před podpisem smlouvy o dílo a výsledná cena díla bude podle toho upravena.

Systém bude umožňovat ovládání (odblokování) zámku vchodových dveří na severní straně z bytu (dnes funkční).

Systém bude umožňovat odemknutí domovních vchodových dveří bez použití klíče a bezkontaktně pouze oprávněným osobám. A to jak na severní, tak na jižní straně. Na jižní straně není aktuálně u dveří připravena žádná infrastruktura.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Eva K.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 693 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel