Miloš Urban

FREE
IČO 17328659 PSČ 763 25 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Údržba zahrad a nemovitostí včetně úklidu. Nabízím sečení trávy, práce s křovinořezem, zastřihování živých plotů a tůjí s možností odvozu, prořezy ovocných stromů, likvidace náletových dřevin. Dále zajišťuji opravy a údržbu potřeb pro domacnost. Kvalita, flexibilita a spolehlivost.

Kontakt

Miloš Urban
Adresa
Ujezd 289 Zlín Ujezd
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Miloš Urban služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Miloš Urban IČO 17328659 - PSČ 76325, Ujezd 289, Ujezd, Zlín, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!