Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Poptáváme zajištění autobusové dopravy na školní bruslení v Říčanech


Poptávám: poptávám zajištění autobusové dopravy na školní bruslení v Říčanech

Přistavení autobusu znamená: Půl hodiny před začátkem výuky bruslení je autobus přistaven před školou dle přiloženého rozvrhu. Autobus odveze děti před Zimní stadion.

Pokud se jedná o druhou jízdu v pořadí, vyčká na děti, které právě skončily výuku bruslení, a odveze je zpět před budovu školy. Poté se vrátí před Zimní stadion a vyčká na ukončení bruslení druhé třídy, kterou zaveze také před budovu školy. Autobus poveze v rámci jedné jízdy vždy jednu třídu základní nebo mateřské školy, tj. max. 26 dětí + pedagogický dozor.

Termíny: Podle tabulky v příloze.

Začátek: 5. listopadu 2019,
Konec: 26. března 2020 (včetně).
Dny v týdnu: úterý, středa, čtvrtek.

Cena: Nejnižší nabídková cena včetně DPH

Účastník uvede nabídkovou cenu ve formátu Jedna jízda škola – zimní stadion a zpět, včetně přistavení a čekání v Kč bez DPH a včetně DPH

Lokalita: Říčany


Detaily poptávky


Stav poptávky Ukončená
Číslo poptávky 1470182495
Zadána a ověřena 30.09.2019
Uzávěrka nabídek 30.10.2019
Kategorie Doprava
Místo realizace Středočeský kraj
25101 Praha - východ
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.

… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 632 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.