Poptáváme zajištění autobusové dopravy na školní bruslení v Říčanech

Ukončená 30. 9. 2019 PSČ 251 01 Praha - východ Středočeský kraj

Popis poptávky #1470182495

Poptávám: poptávám zajištění autobusové dopravy na školní bruslení v ŘíčanechPřistavení autobusu znamená: Půl hodiny před začátkem výuky bruslení je autobus přistaven před školou dle přiloženého rozvrhu. Autobus odveze děti před Zimní stadion.Pokud se jedná o druhou jízdu v pořadí, vyčká na děti, které právě skončily výuku bruslení, a odveze je zpět před budovu školy. Poté se vrátí před Zimní stadion a vyčká na ukončení bruslení druhé třídy, kterou zaveze také před budovu školy. Autobus poveze v rámci jedné jízdy vždy jednu třídu základní nebo mateřské školy, tj. max. 26 dětí + pedagogický dozor.Termíny: Podle tabulky v příloze.Začátek: 5. listopadu 2019,

Konec: 26. března 2020 (včetně).

Dny v týdnu: úterý, středa, čtvrtek.Cena: Nejnižší nabídková cena včetně DPHÚčastník uvede nabídkovou cenu ve formátu Jedna jízda škola – zimní stadion a zpět, včetně přistavení a čekání v Kč bez DPH a včetně DPHLokalita: Říčany
Kontakt na poptávajícího a přílohy

Petr D.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 556 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel